„ Se dřevem to umíme ”

Bytový architekt

Zařizování domova patří bezesporu k nejpříjemnějším a nejdůležitějším záležitostem v životě. Abychom se někde cítili opravdu dobře a pohodlně, je zapotřebí brát ohled na spoustu faktorů.

 

Jak probíhá vzájemná spolupráce s bytovým projektantem?

Na první schůzce, konzultujeme se zákazníkem jeho představy a požadavky. Pečlivě nasloucháme, protože je nutné přistupovat ke každé zakázce individuálně. Je důležité respektovat nejen vkus a životní styl zákazníka, ale také charakter a prostředí stavby. Na další schůzku připravíme návrhy, kde si zákazník může prověřit, jestli mu spolupráce s námi vyhovuje nebo ne. V případě, že se zákazník rozhodl pro spolupráci s naší firmou, provedeme přesné zaměření prostoru a  doladíme návrhy do posledního detailu včetně přesné 3D vizualizace pro jasnou představu o tom, jak ve skutečnosti bude výsledný interiér vypadat.

Návrhy nábytku a interiéru jsme schopni vytvořit i na základě zaměření a popisu zákazníka, který nám zašle na e-mail a to zdarma.

 

Čím se lišíme od konkurence?

I když se specializujeme především na výrobu nábytku, navrhujeme celkové řešení interiérů. Jsme jednou z mála firem, která nenabízí jen jednu službu, máme vlastní výrobu, provádíme montáž a zajišťujeme další sekundární práce tzn. stavební úpravy, podlahové krytiny, vymalování, světelnou techniku, poradíme s výběrem nejvhodnějších doplňků. To vše díky týmové práci a dobře fungující komunikaci mezi jednotlivými odděleními. Naše jedinečnost je tedy v komplexnosti služeb. Samozřejmostí je u nás i to, že zákazníka před zahájením výroby provedeme samotnou výrobou a může si tak ověřit kvalitu výrobního zpracování.